Fotogalerie

Zpráva z adventního pochodu 9.12.2017: nádherně zasněženou krajinou Železných hor jsme ušli 20 km, z toho skoro 2 km navíc kvůli odstřelu černé zvěře. Cestu jsme si vylepšili obědovou zastávkou "Na Filousku" v Horním Bradle, kde nám paní Kyllarová výborně navařila a otevřela kvůli nám hospodu - děkujeme! Byl to krásně strávený předvánoční čas.

SEZONA NORDIC WALKING NIKDY NEKONČÍ !!! Chodíme téměř za každého počasí a navíc i v každém věku (a s různými zdravotními problémy). Důležité je mít chuť se hýbat a vyrazit - díky tomu jsme v parku zámku Slatiňany objevily téměř dokončenou rekonstrukci kapličky.

Prodloužený listopadový víkend jsme strávili v Jizerských horách. fotky jsou z 16 km pochodu přes lyžařský areál Paseky nad Jizerou, Hvězdu, Příchovice.. Berte to jako doklad toho, že i děti mohou chodit s holemi :-)

V sobotu 9.11.2017 jsme si daly do těla na 9,5 km dlouhé trase z Trhovky, podél Chrudimky, skrz skanzen a zpět přes Dřevíkov a golfové hřiště. U přátel jsme za odměnu dostaly výborná játra z divočáka a kávu se závinem - díky, Ivane a Lucko!

Vychodíme to těm, co chodit nemohou?

Takový byl podtitul charitativní akce pořádané Českomoravskou federací Nordic Walking (ČMF NW), která se uskutečnila v sobotu 14.října 2017 v areálu zámeckého parku Konopiště.  Za Nordic walking Chrudim jsme se akce zúčastnili zároveň jako pozorovatelé, protože příští rok plánujeme uskutečnění 2. ročníku také v areálu Rekreačních lesů Podhůra. Přidáte se?

V nedělí 10. září 2017 se konal již 12. ročník tradiční Lesní slavnosti na Čertově skalce.    Letos jsme byli u toho s Vámi.

4 denní přechod Muráňské planiny. Někteří stylem NW s plnou polní. Jde to!  :-)                       21.6.- 25.6.2017

Žďár nad Sázavou  11.3. 2017 - NW ve větru, sněhem a blátem okolo stále ještě zamrzlé Pilské nádrže (6 km), pak oběd v Tálském mlýně (vaří tu výborně) a ještě výšlap na Zelenou horu. Byl to povedený den!

27. prosinec 2016 - úvodní lekce NW v dešti, sněhu, větru - 5 060 kroků s výukou techniky a zapálením svíčky u pomníku A. Poppera.

14. prosinec 2016 Zvánovice.  Náš úplně první skupinový trénink.                     Krása!!! 7 děkovných dopisů! Jen ta kvalita fotek je trochu horší...

29. říjen 2016 u nás na Báře. Tentokrát bez hůlek, zato s hromadou dětí!

Konopiště - podzim 2016.  Jak se v ČMFNW líhnou noví instruktoři?