Aktuality

Všem lidem přejeme klidné Vánoce a do nového roku hodně výšlapů a kroků !                        Hledáte praktický dárek pod stromeček, k narozeninám, nebo jen tak? Darujte POUKAZ na úvodní a pokračovací lekce NW! K vyzvednutí po dohodě kdykoliv.

ZDRAVÝ DEN S NORDIC WALKING - V sobotu 13.1.2018 pochod z Heřmanova Městce přes park,  Bačalský mlýn, Palučiny a Dubinec  do Sobětuch. Trasa 14 km dlouhá vede podhůřím Železných hor, čekají nás kouzelné výhledy do Polabí.  Doprava auty, dohodneme se telefonicky. Stačí kliknout na https://mapy.cz/s/2fV4v a mapa se otevře. Těšíme se!

Koukněte se do  KALENDÁŘE, připravili jsme termíny na delší sobotní výšlapy ! 

Adventní pochod 9.12.2017 - 18 km z Nové  vsi na Krásné, Horní Bradlo, pralesem na  Polom (prohlídka kostela sv. Kunhuty), přes rozhlednu na Zubří do Trhové Kamenice - Stačí kliknout na https://mapy.cz/s/26rxX a mapa se otevře. Dopravu domluvíme podle počtu přihlášených. Je možné jít jen 9 km, když se k nám připojíte v Horním Bradle.


ZMĚNA TERMÍNU LEKCÍ ! Chodíme út a čt od 16.00 hod !

Omlouváme se, ale první listopadový týden jsme  pryč :-( Slibujeme, že vám to pak vynahradíme! Díky.

 

Vychodíme to těm, co chodit nemohou?

Takový byl podtitul charitativní akce pořádané Českomoravskou federací Nordic Walking (ČMF NW), která se uskutečnila v sobotu 14.října 2017 v areálu zámeckého parku Konopiště. Účelem akce bylo získat finanční prostředky pro Spolek Martina Zacha. Cílem tohoto sdružení je rozvoj a podpora aktivního způsobu života lidí s handicapem, především paraplegiků a kvadruplegiků. Martin Zach představil kolekci pohodlného, slušivého a funkčního oblečení pro vozíčkáře, které vyrábí
firma FZ WEAR. Pokud vás tato problematika zajímá, podívejte se na www.fzwear.  Díky hezkému počasí a nenáročným trasám v délce 2 a 7 km akci podpořilo 120 účastníků z celé ČR. Za Nordic walking Chrudim jsme se akce zúčastnili zároveň jako pozorovatelé, protože příští rok plánujeme uskutečnění 2. ročníku také v areálu Rekreačních lesů Podhůra. Přidáte se?Popis k fotografii: Zleva doprava: Pavla Šimonová a Oldřich Kutil - NW Chrudim, Jana Stejskalová - předsedkyně ČMF NW, Petr Jež - poradce pro výživu a sport, dole: Míra Piskač - účastník akce a Martin Zach Hledáte praktický dárek pod stromeček, k narozeninám, nebo jen tak? Darujte POUKAZ na úvodní a pokračovací lekce NW! K vyzvednutí na našich lekcích, nebo na dobírku poštou. 

                 CENA za poukaz 150,- Kč

                 CENA za poukaz 400,- Kč